Aktualne promocje

 • Mikołajkowe prezenty

  Choinka ubrana, Mikołaj przywiózł prezenty.

  Oprósz naszych świątecznych promocji na karnety, które są tańsze 20% dzięki kuponom zamieszczanym w Twoim Głosie oraz promocji "2+1 gratis" (trzecia osoba wchodzi zupełnie za darmo) przygotowaliśmy upominki na Mikołajki.

  Co trzeba zrobić aby mieć szansę na prezent? Mieć mniej niż 18 lat, przyjść 6 grudnia 2017 na pływalnię i wrzucić kupon loteryjny do szklanej kuli.

  Wśród wszystkich zgłoszeń rozlosujemy nagrody, które dostarczył Święty Mikołaj przy wsparciu pływalni i naszego sponsora - firmy Benefit Systems.

  A może nawet pojawi się Święty Mikołaj? Ale tego nikt nie może być pewny bo podobno odwiedza tylko grzeczne dzieci :-)

  Serdecznie zapraszamy!!!

  Galeria: 

 • 2+1 gratis - Nowa świąteczna promocja

  Pogoda za oknem jak każdy widzi, a na pływalni jak zawsze ciepło i bez deszczu.

  Jeśli jednak to Wam nie wystarcza aby nas odwiedzić to mamy dla Was dodatkową zachętę: świąteczną promocję 2 + 1 gratis.

  Przez cały grudzień rodziny, przyjaciele, znajomi mogą korzystać z naszych atrakcji jeszcze taniej.

  Po prostu trzecia osoba wchodzi gratis. Przyjdźcie we trójkę, zapłaćcie za dwójkę!

  Szczegóły promocji w załączeniu.

  Załącznik: 

 • Ruszyła promocja na karnety. BLACK MONTH tylko na naszej pływalni! ;)

  Wszyscy mają black fiday albo black week a u nas oferta promocyjna na karnety trwa przez cały grudzień. Takiej promocji nie ma nikt ;)

   

  Ruszamy ze świąteczną promocją "Najlepszy prezent od pływalni". Do końca grudnia możecie zakupić dowolny karnet wielofunkcyjny lub indywidualny ze zniżką 20%. Wystarczy okazać kupon rabatowy zamieszczony w Twoim Głosie.  Jeśli planujecie, aby możliwość wypoczynku i zabawy na Pływalni Powiatowej w Rykach była prezentem z odroczonym terminem aktywacji - również udostępniamy taką możliwość. Karnet objęty promocyjnym rabatem może być aktywowany do 31 stycznia, w przypadku okazania kuponu rabatowewgo z gazety Twój Głos przy zakupie blankietu karnetu w kasie pływalni. Jest to super okazja na nabycie świątecznego prezentu i realizację noworocznych postanowień na bardzo korzystnych warunkach. 

  Szczegóły promocji w załaczeniu.

   

  Zapraszamy. 

  Załącznik: 

 • Pływalnia Powiatowa w Rykach przystępuje do ogólnopolskiego programu KARTA DUŻEJ RODZINY

  Wszystkich posiadaczy Karty Dużej Rodziny zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnych ulg przy zakupie biletów i karnetów upoważniających do wstępu na pływalnię. Aż 25% ulgi na bilety oraz karnety tańsze 15% to niebywała zachęta do korzystania z atrakcyjnej formy rozrywki jaką zapewnia basen. Jedyna tak atrakcyjna oferta w regionie. Nie można z niej nie skorzystać! 

  Załącznik: