II rocznica uruchomienia Pływalni Powiatowej w Rykach

Nadchodzi czas super zabawy dla każdego. W sobotę 18 kwietnia 2015 r. będziemy świętować drugą rocznicę uruchomienia pływalni!

 

Jak przystało na imprezę urodzinową, przygotowaliśmy dla Was kilka atrakcji. Zapraszamy wszystkich wielbicieli sportu i wypoczynku w wodzie do spędzenia najbliższego weekendu razem z nami. Najwytrwalsi pływacy zapewne ucieszą się z promocji „druga godzina za pół ceny a kolejne gratis”. Entuzjaści aquafitnessu będą mogli uczestniczyć w zajęciach bez dodatkowych opłat – wystarczy bilet wstępu na pływalnię – dzieci zapraszamy na 14:30, dorosłych na 15:30. Dla dzieci przygotowaliśmy również od 14:30 do 16:30 blok gier i zabaw, będzie można wygrać drobne upominki.

O 17:00 zapraszamy wszystkich na coś bez czego urodziny nie mogą się obyć: tort urodzinowy. Przez cały dzień będą na was czekały słodycze i baloniki i może jeszcze niespodzianka. Ale aby się o tym przekonać musicie nas odwiedzić osobiście. Poza tym obserwujcie nas na facebooku, tam najszybciej możecie się dowiedzieć co się u nas dzieje oraz wziąć udział w mini konkursach.

Przypominamy również o trwającej przez cały kwiecień promocji na zakup karnetów: dzięki waszemu zaangażowaniu w facebookowe ankiety są one tańsze o 20%.

 

25 kwietnia zapraszamy na III Powiatowe Zawody Pływackie – szczegóły wkrótce.

 

Do zobaczenia na Pływalni Powiatowej w Rykach.