LETNI CENNIK PŁYWALNI.

Z okazji zbliżającego się zakończenia roku szkolnego chcielibyśmy zachęcić Państwa do skorzystania z letniej oferty Pływalni Powiatowej w Rykach, która umożliwi korzystanie z basenu na bardzo atrakcyjnych warunkach. Specjalnie dla Państwa i uczniów, w dniach od 2 czerwca do 31 sierpnia br. zostały wydłużone godziny pracy pływalni, dzięki czemu można z niej korzystać o 1,5 h dłużej – od 6:30 do 22:00. Wydłużony czas dostępności pływalni został połączony z promocją „tanie pływanie” - poranne i wieczorne. Jest to niewątpliwie wspaniała oferta dla osób zbyt zajętych pracą czy nauką aby móc skorzystać z relaksu w wodzie w ciągu upalnego dnia.

       Przygotowaliśmy także wyjątkową ofertę karnetów z wydłużonym terminem ważności. Karnety wielofunkcyjne, zakupione w ramach LETNIEGO CENNIKA otrzymują dodatkowe dni na wykorzystanie dostępnego salda. Dzięki temu jeszcze dłużej (nawet trzykrotnie) można cieszyć się zaprogramowanymi w nich rabatami.

Zachęcamy Państwa do zakup karnetów wielofunkcyjnych dla siebie i swoich bliskich. Zakupiony karnet pozwoli na korzystanie z pływalni – bezpiecznego i czystego miejsca relaksu. Tylko u nas znajdziecie Państwo dopasowaną do swoich potrzeb możliwość uprawiania sportu i rekreacji, która będzie jednocześnie nagrodą lub prezentem.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty (załącznik poniżej) oraz wizyty na pływalni.

 

Załącznik: