Ruszają zapisy na III Powiatowe Zawody Pływackie o Puchar Przewodniczącej Rady Powiatu oraz Starosty Ryckiego.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Ryckiego jak również gości do udziału w kolejnej edycji Powiatowych Zawodów Pływackich.

Ich trzecia edycja odbędzie się 25 kwietnia 2015 roku.

Zawodnicy zmierzą się w trzech znanych konkurencjach w różnych grupach wiekowych oraz po raz pierwszy w sztafecie rodzinnej. Tegoroczne zawody to szansa na wypromowanie zarówno dla pływających w stopniu zaawansowanym jak i nowicjuszy. Dzień zawodów to wielkie święto powiatowego sportu i wyzwanie zarówno dla liderów długich dystansów jak i dla początkujących zawodników. Organizatorzy zachęcają do udziału w imprezie i testu własnych możliwości w ciepłych wodach Pływalni Powiatowej w Rykach także nieco mniej zaawansowanych pływaków. Może w nich wziąć udział każdy, kto spełnia wymagania regulaminu imprezy oraz wykazuje predyspozycje fizyczne i zdrowotne do rywalizacji w zawodach.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są w kasie pływalni oraz w załącznikach do niniejszego artykułu.

Powiatowe Zawody Pływackie są cykliczną imprezą, mobilizującą do treningów na co dzień i ostrej rywalizacji w dniu zawodów. W 2015 roku patronem honorowym i organizatorem imprezy jest Przewodnicząca Rady Powiatu - Hanna Czerska- Gąsiewska oraz Starosta Rycki – Stanisław Jagiełło, przy udziale Pływalni Powiatowej w Rykach.

Jesteśmy przekonani, że zawody przyciągną na pływalnię czołówkę sportowców, którzy zaprezentują nowicjuszom jak należy pływać. Liczy także na odkrycie utalentowanych zawodników w młodszych kategoriach wiekowych i tym samym rozbudzenie aspiracji pływackich wśród młodzieży szkolnej.

Szczegółowe informacje o zawodach dostępne są w recepcji pływalni oraz w regulaminie zawodów (w załączeniu).

Zapisy uczestników trwają do 23 kwietnia 2015 r.

Nie przegap szansy na wygraną!

Załącznik: