Tanie pływanie - co dalej?

„Tanie pływanie” to akcja promocyjna organizowana przez Pływalnię Powiatową w Rykach codziennie w godzinach porannych. Godzina pobytu na basenie w porze od 7:00 do 8:00 kosztuje jedyne 2 zł.

Od otwarcia obiektu powyższa akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Każdego dnia przed wejściem na basen na długo przed godziną 7:00 ustawia się liczna rzesza fanów porannych kąpieli. W ciągu miesiąca funkcjonowania obiektu kupionych zostało blisko 1 000 biletów promocyjnych normalnych oraz ponad 500 ulgowych.

Bardzo cieszy nas fakt tak ogromnego zainteresowania mieszkańców powiatu promocjami organizowanymi przez pływalnię. Zgłaszane są również uwagi, że poranne bilety promocyjne powinny zostać wydłużone do 2 godzin (do 9:00). W związku z powyższym zamieszczamy ankietę, w której prosimy o wyrażenie swojej opinii jak powinna wyglądać poranna promocja.

Głosować można do 5 czerwca 2013 roku poprzez wybór interesującej Państwa opcji i kliknięcie przycisku Zachowaj.

Wyniki ankiety zostaną podane do publicznej wiadomości do 10 czerwca 2013 r., a jeśli będą Państwo głosowali za wydłużeniem promocji, zostanie ona wprowadzona na nowych zasadach od 15.06.2013.

Dziękujemy za oddane głosy.