Udogodnienia w okresie jesienno-zimowym

Przyszła jesień.

Czas założyć ciepłe kurtki i płaszcze i ruszyć na naszą pływalnię. Im chłodniej na zewnątrz tym cieplej myślimy o basenowych atrakcjach. Tu można skorzystać z niecek basenowych, zjeżdżalni, szerokiego wachlarza wodnych masaży czy jaccuzzi. Zwłaszcza korzystanie z tych ostatnich daje ulgę nadwyrężonym mięśniom i jest świetnym sposobem na odprężenie, pozwala usprawnić krążenie krwi i skutecznie się zrelaksować.

Jednak każde mile spędzone chwile muszą się kiedyś skończyć, również pobyt na naszej pływalni.

Aby choć trochę wydłużyć pobyt na plaży basenowej kradziony przez czynności związane z opuszczeniem obiektu, pływalnia wprowadza następujące udogodnienia:

  • możliwość skorzystania, zwłaszcza przez płeć piękną, z czterech dodatkowych suszarek dużej mocy, które pozwolą sprawnie wysuszyć włosy,
  • wydłużenie pobytu w strefie płatnej pływalni do 70 minut w cennie godzinnego biletu, w okresie od 1 października do 31 marca, 
  • skorzystanie z nowych ławek w korytarzu do przebieralni.

Powyższe zmiany oznaczają, iż dopłata za pobyt będzie naliczana dopiero od 71 minuty obecności w strefie płatnej (dla biletu jednogodzinnego), 131 minuty (dla biletu dwugodzinnego) oraz 191 minuty (dla biletu trzygodzinnego).

Wydłużony o 10 minut czas obowiązuje dla wszystkich typów biletów: indywidualnych, grupowych, rodzinnych jak również dopłat za korzystanie z basenu po zajęciach z nauki pływania czy aquafitnessu.

 Nie dajmy się zatem chandrze jesienno-zimowej i ruszajmy na pływalnię.