VII Powiatowe Zawody Pływackie - ruszają zapisy

Wszystkich pływających zapraszamy do udziału w VII edycji Powiatowych Zawodów Pływackich.

18 maja 2019 roku zawodnicy zmierzą się w trzech dobrze znanych konkurencjach w różnych grupach wiekowych oraz w sztafecie rodzinnej. Tegoroczne zawody to kolejna szansa na wypromowanie zarówno dla pływających w stopniu zaawansowanym jak i nowicjuszy. Dzień zawodów to wielkie święto powiatowego sportu i wyzwanie zarówno dla liderów długich dystansów jak i dla początkujących zawodników.

Zachęcamy do udziału w imprezie i testu własnych możliwości w ciepłych wodach Pływalni Powiatowej w Rykach także nieco mniej zaawansowanych pływaków. Może w nich wziąć udział każdy, kto spełnia wymagania regulaminu imprezy oraz wykazuje predyspozycje fizyczne i zdrowotne do rywalizacji w zawodach.

Formularze zgłoszeniowe dostępne są w kasie pływalni oraz w załączeniu do niniejszego artykułu.

Powiatowe Zawody Pływackie są cykliczną imprezą, mobilizującą do treningów na co dzień i ostrej rywalizacji w dniu zawodów.

W 2019 roku patronem honorowym i organizatorem imprezy jest Przewodniczący Rady Powiatu - Piotr Łysoń oraz Starosta Rycki – Dariusz Szczygielski, przy udziale Pływalni Powiatowej w Rykach.

Jesteśmy przekonani, że zawody przyciągną na pływalnię czołówkę sportowców, którzy zaprezentują nowicjuszom jak należy pływać. Liczymy także na odkrycie utalentowanych zawodników w młodszych kategoriach wiekowych i tym samym rozbudzenie aspiracji pływackich wśród młodzieży szkolnej.

Szczegółowe informacje o zawodach dostępne są w recepcji pływalni oraz w regulaminie zawodów (w załączeniu).

Zapisy uczestników trwają do 16 maja 2019 r.

Do wygrania wspaniałe statuetki, medale, wśród wszystkich uczestników rozlosujemy atrakcyjne nagrody - karnety wstępu na pływalnię ufundowane przez sponsorów.

Nie przegap szansy na wygraną!

Załącznik: