Wrześniowa przerwa techniczna.

Jeszcze tylko 10 dni sierpnia – ostatni czas aby korzystać z basenu przed planowaną czterotygodniową przerwą technologiczną.

 

Po niemal półtorarocznym okresie użytkowania przyszedł czas na gruntowny przegląd instalacji, przeglądy techniczne i usuwanie usterek, które nie mogły być wykonane w normalnym cyklu pracy pływalni. Chcemy jak najbardziej efektywnie wykorzystać wrzesień, aby nadać pływalni nowego blasku oraz szybko zapewnić ponowny dostęp do wszystkich atrakcji basenowych.

 

Z uwagi na cykliczną konieczność występowania przerwy technologicznej; wszystkich użytkowników aktywnych karnetów zapewniamy, że terminy ich ważności zostaną przedłużone o okres w którym pływalnia będzie nieczynna. Gwarantujemy – żaden klient nie straci z powodu przerwy technologicznej.

 

Planujemy ponownie otworzyć drzwi pływalni 29 września 2014 r., jednakże dołożymy wszelkich starań aby okres przerwy był jak najkrótszy. Informacja o konkretnym terminie przywróceniu dostępności pływalni pojawi się już w trzecim tygodniu września. Od października będą czekały na państwa jeszcze atrakcyjniejsze warunki użytkowania i poszerzony program zajęć fitness.

 

Aktywnie wykorzystaj pozostały do przerwy czas i skorzystaj z szerokiej oferty pływalni.