Z nowym karnetem indywidualnym taniej

Szanowni Klienci.

Od ponad 5 miesięcy możecie Państwo korzystać z naszych usług, od maja b. r. wprowadziliśmy możliwość obniżenia kosztów pobytu na naszym obiekcie poprzez zaoferowanie Państwu karnetów, zarówno wielofunkcyjnych jak i indywidualnych. W tym okresie z ich zakupu skorzystano 370 razy. Największym zainteresowaniem cieszą się karnety o niższych nominałach - do 250 zł, zakupiono ich łącznie 344 szt. Zgłaszaliście Państwo uwagi, iż w naszej ofercie brakuje pośredniego karnetu między karnetem srebrnym a złotym.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom do naszej oferty dodajemy nowy karnet indywidualny: GRAFITOWY, w wersji dla osób posiadających prawo do ulgi oraz pozostałych.

Karnet upoważnia do nielimitowanego korzystania z podstawowych usług oferowanych przez naszą pływalnię przez okres 90 dni za cenę 300 zł (karnet ulgowy) lub 380 zł (karnet normalny).

Od dzisiaj tj. 1 października 2013 roku mają więc Państwo do dyspozycji cztery typy karnetów, zgodnie z tabelą poniżej.

 

Nazwa karnetu

Opłata [zł]

Termin ważności [dni]

Srebrny (ulgowy) 120 30
Srebrny (normalny) 150 30
Grafitowy (ulgowy) 300 90
Grafitowy (normalny) 380 90
Złoty (ulgowy) 500 180
Złoty (normalny) 600 180
VIP (ulgowy) 850 365
VIP (normalny) 1000 365

Przypominamy, że:

  • karnet indywidualny upoważnia do nielimitowanego wstępu na basen osoby przypisanej do karnetu po okazaniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem,
  • od karnetu indywidualnego nie pobierana jest kaucja.

Po upłynięciu ważności karnetu, w przypadku braku chęci jego przedłużenia prosimy o jego zwrot, gdyż stanowi on własność pływalni i będzie mógł zostać wykorzystany przez inną osobę.

Mamy nadzieję, iż powyższa zmiana zostanie ciepło przez Państwa przyjęta i będziecie częściej - bez ponoszenia zwiększonych kosztów - korzystać z naszych usług, do czego serdecznie zapraszamy.